SEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz Slovenija
EL CLASICO

Barcelona razbila Real, hat-trick Suareza
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 28.10.2018. - 18:25:11
BARCELONA - Barcelona je u prvom El Clasicu ove sezone s 5:1 pobijedila Real i tako se vratila na prvo mjesto u Primeri.

Za Barcu je tri puta zabio Luis Suarez, jednom Coutinho i Vidal, a za Real je pogodio Marcelo. Rakitić je ponovno bio među najboljim igračima Barcelone. Modrić je uklopio u blijedu sliku Reala, iako je na početku drugog dijela pogodio vratnicu koja je mogla donijeti izjednačenje na 2-2.

Bila je to čudna utakmica s dva posve različita poluvremena. U prvih 45 minuta gledali smo dominaciju Barcelone i užasni, nemoćni Real. U nastavku se prvak Europe otvorio, smanjio je jako brzo, dominirao je, stvarao je šanse, Modrić je pogodio i vratnicu, no na kraju je preveliki rizik Reala bio koban po Kraljeve. Klasa Luisa Suareza i sjajna kontra Barce bili su presudni za jedan od najtežih poraza Reala u njegovoj novijoj povijesti.