SEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz Slovenija
EUROPSKA LIGA

Dinamo razbio Fenerbahče, Hajrović opet briljantan
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 20.09.2018. - 23:06:51
ZAGREB - Dinamo je u 1. kolu skupine D na Maksimiru razbio Fenerbahče 4:1 i put u europsko proljeće započeo na najbolji mogući način.

Dinamo je poveo u 16. minuti nakon što je Šunjić kroz gužvu zabio u suprotni kut za 1:0, a Hajrović je nakon krasne akcije povisio na 2:0 u 26. minuti.

Fener se vratio u igru u 46. minuti golom Neustadtera, ali je Hajrović u 57. minuti riješio pitanje pobjednika, a Olmo tri minute kasnije zabio za konačnih 4:1.

Izet Hajrović ponovno je bio najbolji igrač utakmice i sasvim je sigurno da su Dinamovi navijači nakon dugo godina dobili pravog ljubimca. Mogli su Turci i teže stradati, a što nije bilo tako kriv je i sudac koji potkraj utakmice nije dosudio čisti jedanaesterac za Dinamo nakon što je turski obrambeni igrač očigledno igrao rukom.

U idućem kolu 4. listopada Dinamo gostuje u Bruxellesu kod Anderlechta.