SEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz Slovenija
USPJESI
 
Maribor: Hrvatski robotičari se vraćaju sa šest zlatnih, četiri srebrne i dvije brončane medalje
Autor/izvor: SEEbiz / Školski portal
Datum objave: 16.05.2017. - 22:36:50
MARIBOR - RoboCupJunior otvoreno je prvenstvo Slovenije za učenike osnovnih i srednjih škola koje se tradicionalno održava na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Mariboru, uz sudjelovanje 400 mladih iz Slovenije i susjednih država Hrvatske, Austrije i Slovačke. 

Iz Maribora s respektabilnog međunarodnog natjecanja, kratki izvještaj glasi: 12 medalja = 6 zlatnih, 4 srebrne i 2 brončane.

1. mjesto i zlatna medalja

Kategorija: CoSpace Primary

■ Tim: NET IT ■ članovi tima: Dorijan Lendvaj > Luka Cendeković > Fran Lešković | mentor: Hrvoje TIŠLJAR > škola ili udruga, grad: NET, Ivanić grad

Kategorija: Rescue Line Secondary

■ Tim:ADRIS CRO Team ■ članovi tima: Grgur Premec > Jerko Ćubić > | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Mate Lovraka i 1.OŠ Dugave

Kategorija: onStage Primary

■ Tim: Gebruder Weiss Cro ■ članovi tima: Martin Peček > Borna Svržnjak | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: CoSpace Secondary

■ Tim: CroSpace team ■ članovi tima: Marko Pongrac > Antonio Dijanić | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Rescue Maze

■ Tim:YAZAKI CRO-Team ■ članovi tima: Matej Novosad > Ines Kušen | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Soccer Light Weight League Secondary

■ Tim: Školska knjiga 1 ■ članovi tima: Petar Slaviček > Andro Katanec | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

2. mjesto i srebrna medalja

Kategorija: Rescue Line Primary

■ Tim: RoboOtočac ■ članovi tima: Ivica Banić > Mihovil Bičanić > Martina Tomaić | mentor: Igor NAPRTA > škola ili udruga, grad: OS Zrinskih i Frankopana, Otočac

Kategorija: CoSpace Primary

■ Tim: Connect-IT ■ članovi tima: Roko Lukenda > Bruno Vučić | mentor: Mladen SUDAR > škola ili udruga, grad: Connect IT, Slavonski Brod

Kategorija: onStage Secondary

■ Tim: CroBlueAdriatic ■ članovi tima: Ante Kraljević > Frane Radić > Kate Pavišić > Lucija Ivičić > Nicol Lovrić | mentor: Lucija ŠPACAL > škola ili udruga, grad: SŠ Bol, Bol

Kategorija: Soccer Open

■ Tim: Školska knjiga 2 ■ članovi tima: Roko Parać > Branimir Ćaran | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

3. mjesto i brončana medalja

Kategorija: CoSpace Primary

■ Tim: RIK Nuštar ■ članovi tima: Ivan Janjić > Lucija Janjić | mentor: Mirko JANJIĆ > škola ili udruga, grad: RIK Nuštar, Nuštar

Kategorija: onStage Secondary

■ Tim: Erasmus SWECRO3 ■ članovi tima: Nera Kuzminski > Ana Klarić > Ellen Kling | Nika Vinković mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

...................................................................................................

INAČE U MARIBORU SU NASTUPILE OVE EKIPE IH HRVATSKE:

Kategorija: onStage Primary

Osvojili su 6. mjesto ■ Tim: Cesarići ■ članovi tima: Goran Vukmanović > Ivan Matošević | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim: Gebruder Weiss Cro ■ članovi tima: Martin Peček > Borna Svržnjak | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Osvojili su 8. mjesto ■ Tim: Komesari ■ članovi tima: Bruno Perec > Fran Buljan | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: onStage Secondary

Osvojili su 3. mjesto ■ Tim: Erasmus SWECRO3 ■ članovi tima: Nera Kuzminski > Ana Klarić > Ellen Kling | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim: CroBlueAdriatic ■ članovi tima: Ante Kraljević > Frane Radić > Kate Pavišić > Lucija Ivičić > Nicol Lovrić | mentor: Lucija ŠPACAL > škola ili udruga, grad: SŠ Bol, Bol

Kategorija: Rescue Line Primary

Osvojili su 5. mjesto ■ Tim:Lovrak ■ članovi tima: Andrija Adamović > Borut Patčev > Roko Bekavac | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Osvojili su 9. mjesto ■ Tim: RoboKoprivnica ■ članovi tima: Gregor Gašparić > Maksimilijan Perković | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: OS Antuna Nemčića Gostovinskog, Koprivnica

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim: RoboOtočac ■ članovi tima: Ivica Banić > Mihovil Bičanić > Martina Tomaić | mentor: Igor NAPRTA > škola ili udruga, grad: OS Zrinskih i Frankopana, Otočac

Kategorija: Rescue Line Secondary

Osvojili su 4. mjesto ■ Tim:Erasmus SWECRO1 ■ članovi tima: Noa Šoić > Pavao Želimorski > Olle Sunderg > Emilija Wihreng | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: 1.OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

Osvojili su 5. mjesto ■ Tim:Erasmus SWECRO2 ■ članovi tima: Sven Vojnović > Kristijan Želimorski > Marija Backman > Mimi Nyier | mentor: Ivica KOLARIĆ > škola ili udruga, grad: 1.OŠ Varaždin-PeterSkolan Hofors

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim:ADRIS CRO Team ■ članovi tima: Grgur Premec > Jerko Ćubić > | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: OŠ Mate Lovraka i 1.OŠ Dugave

Kategorija: Rescue Maze

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim:YAZAKI CRO-Team ■ članovi tima: Matej Novosad > Ines Kušen | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: CoSpace Primary

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim: Connect-IT ■ članovi tima: Roko Lukenda > Bruno Vučić | mentor: Mladen SUDAR > škola ili udruga, grad: Connect IT, Slavonski Brod

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim: NET IT ■ članovi tima: Dorijan Lendvaj > Luka Cendeković > Fran Lešković | mentor: Hrvoje TIŠLJAR > škola ili udruga, grad: NET, Ivanić grad

Osvojili su 3. mjesto ■ Tim: RIK Nuštar ■ članovi tima: Ivan Janjić > Lucija Janjić | mentor: Mirko JANJIĆ > škola ili udruga, grad: RIK Nuštar, Nuštar

Kategorija: CoSpace Secondary

Osvojili su 4. mjesto ■ Tim: HBOR ■ članovi tima: Dean Copan > Vilim Stančin | mentor: Željko POSAVEC > škola ili udruga, grad: SŠ Ludbreg, Ludbreg

Osvojili su 5. mjesto ■ Tim: SŠ Ludbreg ■ članovi tima: Antonio Vlahović > Ivan Jovanović | mentor: Željko POSAVEC > škola ili udruga, grad: SŠ Ludbreg, Ludbreg

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim: CroSpace team ■ članovi tima: Marko Pongrac > Antonio Dijanić | mentor: Jelka HRNJIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Soccer Light Weight League Secondary

Osvojili su 1. mjesto ■ Tim: Školska knjiga 1 ■ članovi tima: Petar Slaviček > Andro Katanec | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb

Kategorija: Soccer Open

Osvojili su 2. mjesto ■ Tim: Školska knjiga 2 ■ članovi tima: Roko Parać > Branimir Ćaran | mentor: Zoran PRIBIČEVIĆ > škola ili udruga, grad: Hrvatsko društvo za robotiku, Zagreb